За традицією 7 травня Івано-Франківськ відзначає День міста. В ці дні у далекому 1662 році наше місто отримало Магдебурзьке право. Сьогодні місто Івано-Франківськ святкує свою 346-у річницю. Розділити радість свята з мешканцями нашого міста в складі офіційних делегацій прибули гості з 15-ти поріднених та партнерських міст Польщі, Угорщини, Румунії, Чехії, Росії, Литви та Латвії. Для участі у святкуваннях прибули також Генеральний Консул Російської Федерації в Львові Дмітрій Гузєєв та Генеральний Консул Румунії в Чернівцях Ромео Сендулеску. На ім’я міського голови Віктора Анушкевичуса надійшли привітання з інших дипломатичних установ в Україні.
Привітати іванофранківців приїхали представники українських міст Полтави, Дніпропетровська, Одеси, Запоріжжя, Луцька, Донецька, Києва, Хмельницького, Львова, та міста Тернопіль. Участь в урочистостях візьмуть Народні депутати України Володимир Ар’єв та Ельбрус Тадеєв, а також Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко.