06.05.08 о 10.20 на вулиці Довга 60 в учбовому комбінаті обласного комітету ТСОУ на першому поверсі в навчальному класі стався вибух. Причина вибуху встановлюється. Внаслідок вибуху потерпіло дві особи:
- Салига Ярослав Федорович 1958 р. н., с. Клузів Тисменецького району;
- Круцик Ярослав Миколайович 1959 р. н. вул. Пасічна 20, кв. 40.
Знаходяться в реанімації обласної клінічної лікарні з обширними опіками тіла.
Під час даної події з навчального класу, який знаходиться на другому поверсі було евакуйовано 50 слухачів. За ствердженням Івано - Франківського УЕГГ (Мацедонський В. Й. ) зазначена будівля не газифікована, за проведеним аналітичним дослідженням витоків газу з газопроводу не виявлено.
Зазначена будівля не відноситься до комунальної власності міста.
В цей же час, з 10.30 до 13.30, на території міста відчувався сильний запах природного газу. Проведеними заходами встановлено, що на ГРС в с. Угринів Тисменицького району мала місце аварійна ситуація з витоку «одоранту», який при західному вітрі розповсюджувався на територію міста. До міськвиконкому та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міста надходили десятки дзвінків громадян міста, стурбованих ситуацією, що склалася.
Зазначені події перебувають на постійному контролі керівного складу міськвиконкому та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.
Начальник управління Ю. Щочкін