27-ма сесія міської ради не розпочала свою роботу. Депутати навіть не приступили до обговорення порядку денного. Причина, кажуть вони, - призупинення міським головою Віктором Анушкевичусом ряд рішень попередніх сесій міської ради. Зокрема, каже секретар міського голови Василь Бойчук, накладання вето на рішення „Про недовіру міському голові”, „Про зміну статуту ТРК „Вежа” та „Про припинення повноважень деяких членів територіальної виборчої комісії”.
Важливим питанням для представників фракцій БЮТ та „Наша Україна” стало також те, що пів року не збирається погоджувальна рада. Окрім цього досі не затверджений 13- й член виконкому. А відсутність 8-ми депутатів в депутатському корпусі унеможливлює об”єктивно розглядати рішення в сесійній залі. Відтак, бютівці, нашоукраїнці, яких підтримали і представники „Партії Регіонів”, запропонували перенести сесію міської ради на наступний тиждень. Після чого вони покинули сесійну залу.
До речі, до порядку денного 27-ї сесії міської ради було внесено півсотні проектів рішень. Вони стосувалися бюджетної політики, врегулювання земельних відносин, а також приватизації комунальної власності на наступні 2 роки. Найбільш важливим проектом, яке мали розглянути депутати, каже міський голова Віктор Анушкевичус, є будівництво магістральної автодороги: вулиця Івасюка - міст на ріці Бистриця Солотвинська - село Клузів (Галицьке шосе). Адже ця нова магісталь, дасть змогу розвантажити Івано-Франківськ від надмірного автотранспорту.