Білий амур, толстолобік та буфало – саме ці травоядні риби плаватимуть в міському озері. Про це повідомив директор парку ім. Т. Шевченка Володимир Ротару. Він зазначив, що зарибнити озеро необхідно, аби покращити екологічну ситуацію довкола нього. В міському озері ростуть зелені водорості, які і спричинюють забруднення води.
Володимир Ротару також заявив, що за останні 5 років водообмін в міському озері погіршився в 5 разів. Наразі очищується лише 10 літрів за секунду.
Відповіді на запитання, чи можна купатися в міських озерах Володимир Ротару наразі немає. Працівниками санепідемстанції ще не завершені необхідні перевірки якості води.