"Ветерани війни захищали усіх нас від загарбників, а на сьогоднішній день самі нерідко виявляються незахищеними. Насамперед – соціально”. Так коментують сьогодні ситуацію фахівці управління праці та соціального захисту населення. Адже держава, кажуть вони, не завжди може віддати належне цим людям. До Дня Перемоги учасникам бойових дій та інвалідам війни буде виплачено одноразову соціальну допомогу, загальна сума якої становить 1 млн. 567 тисяч 760 гривень. З міського бюджету в сумі 3500 гривень соціальна допомога буде надана репресованим. В Івано-Франківську 9 травня з нагоди святкування Дня Перемоги 2-м ветеранам війни подарують автомобілі. Про це повідомив начальник управління праці та соціального захисту населення Ігор Оробець. Кошти на придбання автомобілів були виділені з державного бюджету. Ключі від новеньких авто будуть вручені біля Облмуздрамтеатру.