Конкурс відбуватиметься за сприянням міського голови Віктора Анушкевичуса. „Найкращий студентський проект” визначатимуть у трьох номінаціях : освіта, культура та спорт. Учасниками конкурсу є студенти ВНЗ , технікуму або училища. За словами Віктора Анушкевичуса, автор накращого проекту стане його керівником. Згідно умов конкурсу, учасники мають чітко вказати мету, завдання, час та місце проведення проекту, а також зазначити термін його реалізації та кошторис. Він має сягати до 3-х тисяч гривень. Перевага надаватиметься проектам, зорієнтованим на молодь Івано-Франківська, її інтереси та потреби.
Триватиме конкурс протягом 2-х місяців. Найкращі проекти із кожної номінації будуть відзначені грамотами, а також фінансуватимуться міською владою.