5 - го травня відбудеться нагородження переможців фотоконкурсу студентських робіт „Найкраще місто – Івано-Франківськ”. Конкурс відбувається за підтримки міського голови Віктора Анушкевичуса. Організаторами конкурсу є студентська рада при міському голові. Для участі у фотоконкурсі кожний із представників ВНЗ повинен надати близько 10 фотографій в електронному вигляді. При цьому зазначити прізвище, ім”я та по-батькові, адресу, телефон та назву навчального закладу. Найкращі роботи будуть виставлені в фойє міської ради. Нагородження переможців фотоконкурсу „Найкраще місто – Івано-Франківськ” відбудеться 5- го травня о 15:00 в 311 кабінеті приміщення МВК.