Більше півтора року тут велися ремонтні роботи. Їх загальна вартість складає майже 540 тисяч гривень. Вперше за 15 років у відділення, яке називають серцем лікарні, придбано сучасне обладнання на суму понад 400 тисяч гривень. Ці кошти виділені із Бюджету розвитку міста та, частково, з депутатського Фонду. Раніше фахівці реанімації ЦМКЛ мали можливість працювати лише на гуманітарному обладнанні. Увесь цей час, стверджують медики, ремонт у реанімаційному відділенні не проводився.
Наразі нове обладнання реанімації, за словами спеціалістів, відповідає усім сучасним вимогам і стандартам. Його придбали за наполяганням міського голови Віктора Анушкевичуса, який оголосив 2008-й – роком медицини в Івано-Франківську.