Цього року у ньому беруть участь майже 40 підприємств харчової промисловості міста. Свою продукцію представили відомі торгівельні марки Івано-Франківська – «Полонина», «Перлина», «М’ясокомбінат», «Птахокомбінат» та інші виробники хлібобулочних, молочних, кондитерських та ковбасних виробів. Також, на ярмарку можна придбати сувенірну продукцію краю та дизайнерські пропозиції для окраси святкового столу на Великодні свята. Ярмарок працюватиме два дні з 9-00 до 18-00.