Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради продовжує впроваджувати будівництво та реконструкцію малих архітектурних форм - дитячих спортивних та ігрових майданчиків в мікрорайонах м. Івано-Франківська. Перевага надається тим будинкам, де створені та працюють будинкові комітети. Так, перший в цьому році дитячий майданчик встановили на прибудинковій території будинкового комітету по вул. Стуса,25.
![]() |
![]() |
Всього за 2007 рік було встановлено 23 дитячих майданчиків, на які з міського бюджету виділено 502 тис. грн. Цього року планується встановити 14 майданчиків у різних мікрорайонах міста, на це у міському бюджеті передбачено кошти в сумі 400 тис. грн.