У першому загальноміському конкурсі з інформатики на кращу комп’ютерну презентацію „Моя школа”, проведеному 17 квітня 2008 року на базі ЗШ № 21, взяли участь учні 21 навчального закладу.
Представлені роботи містили цікаву інформацію про історію шкіл, педагогічні та учнівські колективи, традиції, цікаві заходи, широко були представлені фотографії. Кращі роботи містили відеофрагменти, вдало підібране музичне та художнє оформлення. Учасники конкурсу творчо розкрили задум, представили власне дизайнерське рішення.
Одностайним рішенням журі найкращою презентацією визнана робота учнів ПМЛ, на другому місці роботи учнів СШ № 5 та гімназії № 2, на третьому – ЗШ № 3, 7, 10, 21, 22, Угорницької ЗШ. Журі також відзначило відеофільм ЗШ № 13. Творчі роботи випускників рекомендовані для державної підсумкової атестації з інформатики.