У VI загальноміському конкурсі з інформатики на кращу Web-сторінку, проведеному 15 квітня 2008 року на базі Івано-Франківського природничо-математичного ліцею, взяло участь 18 учнів. Учасникам було запропоновано завдання щодо створення Web-сторінки на тему „Великдень душі твоєї”, на виконання якого відводилось дві години. Учнівські роботи повинні були містити 11 обов’язкових елементів. Крім цього, оцінювалось творче розкриття задуму, художнє оформлення, дизайн, вміння презентувати свою роботу.
Журі відзначило вміння старшокласників за порівняно короткий час створювати Web-сторінки, хороший рівень програмування більшості учасників, систематичну участь у конкурсі учнів природничо-математичного ліцею, Української гімназії № 1, гімназії № 2, СШ № 1, 5, ЗШ № 12, 21, 22, 25.
За підсумками оцінювання журі нагороджено:
дипломом І ступеня
- Василюка Сергія – учня 11 класу УГ № 1,
дипломами ІІ ступеня:
- Соху Володимира – учня 11 класу ПМЛ;
- Колотила Олександра - учня 11 класу ЗШ № 21;
дипломами ІІІ ступеня:
- Пітуха Андрія – учня 11 класу гімназії № 2;
- Трача Богдана – учня 11 класу СШ №1;
- Білу Юлію – ученицю 11 класу ЗШ № 25