У рамках відзначення 22 роковин трагедії на Чорнобильській АЕС учні навчальних закладів міста взяли участь у благодійному вечорі “Меценати Івано-Франківська – дітям Чорнобиля”, який відбувся в обласній філармонії 15 квітня 2008 року. Організатором концерту став Благодійний Фонд “Допомога дітям Чорнобиля” за підтримки міського голови В.Анушкевичуса, управління освіти і науки та управління культури облдержадміністрації, управління освіти і науки виконавчого комітету міської ради, благодійної Фундації імені Короля Юрія та інших.
Гуртківці міської дитячої екологічної станції, станції юних техніків, учні ЗШ № 18 представили понад 20 творчих робіт для участі у благодійному аукціоні. Роботи були розпродані за суми, які в десятки разів перевищували стартову ціну. Виручені кошти Благодійний Фонд використає для лікування та оздоровлення дітей, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС, закупівлі медичного обладнання. учні шкіл міста, учасники виставки-продажу під час літніх канікул побувають на екскурсії у музеї Чорнобиля під відкритим небом.
Після закінчення аукціону відбувся святковий концерт, підготовлений міським Центром дитячої та юнацької творчості, дитячими колективами навчальних закладів міста та області.