18 квітня розпочинається 5 Міжнародний фестиваль хорової музики «Передзвін». Він започаткований у 2000 році. Його ініціювали учасники Івано-Франківського камерного хору «Галицькі передзвони». Саме цей колектив, яким керує Ігор Дем»янець, є постійним учасником фестивалю. Окрім нього у 5 фестивалі «Передзвін» візьмуть участь ще 9 хорових колективів. Кожен із них, каже директор фестивалю Мирослав Петрик, є професійним, несподіваним, а тому і інтригуючим. Наразі, додає Мирослав Петрик, дуже важко сказати, чий виступ може бути найбільш цікавим. Адже, традиційно, фестиваль відбувається на високому рівні. Вражень і насолоди чекають від гостей із Краснодарського краю – Народного ансамблю української пісні «Покуть» (м Сочі), академічного пафосу – від чоловічої хорової капели України ім. Л.Ревуцького з Київа, приємних сюрпризів – від жіночого хору «Соломія» зі Львова. Вперше у фестивалі візьме участь дитяча формація – зразковий дитячий хор «Дивоцвіт» із Хмельницької області. Оргкомітет фестивалю очолює Віктор Анушкевичус. Окрім нього до складу оргкомітету входять ще 20 поціновувачів хорового співу та 20 волонтерів, які безпосередньо забезпечують приїзд та перебування учасників на фестивалі. Сам «Передзвін» триватиме три дні у Центрі підвищення кваліфікації державних службовців, що на вул. Незалежності, 46.