Івано
-Франківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» спільно з обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та Центром по роботі з дітьми за місцем проживанням стали організаторами турніру з міні-футболу серед дворових команд м. Івано-Франківська, учасниками якого були діти 1991-93 р/н. та 1994-95 р/н. Ігри турніру проходили в період з 08 по 10 квітня 2008 року. Загалом до участі у турнірі були допущені 33 команди. Найсильнішими з них виявились:
серед дітей 1991-93 р/н. - І місце команда «Злюки бобри»
ІІ місце команда «Прометей»
ІІІ місце команда «Арсенал»
серед дітей 1994-95 р/н - І місце команда «Сенш-ен-ш'єн»
ІІ місце команда «Мальборо»
ІІІ місце команда «Герої УПА».
Також Івано
-Франківським міським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» було організовано та проведено 08-10.04.2008 року на базі міського дитячого шахового клубу «Дебют» першість міста з шахів серед школярів. Переможцями та призерами стали:
- серед хлопців І місце – Максимчук Володимир
ІІ місце - Тягун Данило
ІІІ місце - Мельник Ігор
- серед дівчат І місце – Тимчук Ольга
ІІ місце - Розман Оксана
ІІІ місце - Кравчишин Ірина
В шаховому турнірі «Прикарпатська весна», що також проходив на базі міського дитячого шахового клубу «Дебют» 11-12 квітня 2008 року перемогу серед ветеранів святкували Інияк Василь та Маяковська Ольга.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |