Озеленення і прибирання території міста продовжується. До цього долучилися і будинкові комітети, яких налічуються в місті понад 80. За ініціативи міського голови Віктора Анушкевичуса на посадковий матеріал для озеленення прибудинкових територій з міського бюджету виділено 10 тисяч гривень. Для цього ВАТ «Зелене господарство» придбало такі декоративні насадження, як: каштан кінський, дуб червоний, ялівець колосовидний, ялівець козацький, туя віргінська, вейгела, бузок звичайний, форзиція, дейція, барбарис, бересклет, бирючина (для живоплоту), гортензія. Уже 24 будинкові комітети отримали зелені насадження і організували мешканців своїх будинків на озеленення та прибирання прибудинкових територій.