Головне управління статистики повідомляє, що за січень– лютий п.р. обсяги експорту товарів склали 29,6 млн.дол.США, імпорту– 19,9 млн.дол.США і зросли відповідно у 2,5 та 1,9 раза порівняно до січня–лютого минулого року. Сальдо зовнішньої торгівлі товарами зросло у 7,6 раза.
В обласних обсягах експорту товарів питома вага суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності м.Івано-Франківська склала 18,5%, в імпорті – 13,5%.
Партнерами в зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти 48 країн світу.
Найбільшими споживачами товарів, що експортувалися з обласного центру, були партнери з Італії та Польщі. Основу експортних поставок міста склали шкури та шкіри необроблені, деревина і вироби з деревини, жири та олії тваринного або рослинного походження і механічне обладнання, машини та механізми, електрообладнання та їх частини.
Вагомі обсяги імпортних надходжень товарів отримано з Італії, Польщі, Білорусії, Туреччини, Китаю та Німеччини. На провідних позиціях в структурі імпорту товарів знаходяться полімерні матеріали, пластмаси та каучук, механічне обладнання, машини та механізми, електрообладнання та їх частини, текстиль та вироби з текстилю, наземні транспортні засоби, крім залізничних, недорогоцінні метали та вироби з них і продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості.
Головне управління статистики в Івано-Франківській області