За даними Головного управління статистики в Івано-Франківській області на початок 2008 року в м.Івано-Франківську на обліку для поліпшення житлових умов перебувало понад 17 тисяч сімей та одинаків.
Збільшується термін перебування сімей у черзі на отримання житла. Так, у 2000 році чекали поліпшення своїх житлових умов протягом 10 років і більше майже 10 тисяч сімей, а в 2007 році – уже майже 13 тисяч.
Протягом 2007 року одержали квартири 167 сімей, у 2006 році – 86, з них майже кожна п’ята – перебувала на квартирному обліку 10 і більше років.
Головне управління статистики в Івано-Франківській області