Питання місцевих референдумів депутатський корпус міської ради не розглядав. Фракція НУ зняла проекти відповідних рішень з порядку денного, називаючи їх популістськими і такими, що є наслідками протистояння у міській раді, яку вже подекуди називають «кризою влади». За словами голови фракції Михайла Івасютина, референдум є справою кошторисною, а тому і накладною для міського бюджету. А оскільки депутати працюють «…конструктивно, на користь громади» і навіть приймають «фантастичні рішення», то референдум, кошторис якого складає 486 тисяч гривень, є недоцільним для міста. Щодо референдуму лише про недовіру міському голові, то нашоукраїнці зробили висновок, що він буде теж зайвим. Тим паче, каже нашоукраїнець Олійник, одне без другого неможливе. Очевидно, маючи на увазі роботу міської ради без діяльності міського голови. А тому, переконували нашоукраїнці, доцільніше голосувати за рішення про недовіру міської ради міському голові. Щоб у такий спосіб висловити своє ставлення до мера міста і «зробити йому попередження». Оскільки юридичних наслідків така недовіра не має.
«За» проект цього рішення підняли руку 33 депутати. При цьому обранців громади не переконали заклики голови фракції УНП Богдана Чупірчука, спочатку заслухати звіт міського голови, а вже потім зробити свою оцінку. Не переконливим для них був і той факт, що жодних аргументів для недовіри у сесійній залі так і не прозвучало. Щоправда депутат Зборовський таки звернувся до Віктора Андрюсовича від обранців із закликом: «Треба робити щось таке, щоб нас об»єднувало». Що саме потрібно робити меру – депутати не дали ані роз»яснень, ані пропозицій. Відтак, без них і без звіту місцеві законодавці таки прийняли рішення про недовіру меру, включивши до проекту вимогу внести на розгляд сесії кандидатуру 13-го члена виконкому та звернутися до ТВК, щоб увести 8 нових депутатів до сесійної зали.
На думку існуючої більшості, задекларована недовіра є своєрідним попередженням для міського голови. Проте, останній наклав на нього вето. Так завершилася 26 сесія міської ради. З відчуттям взаємних образ, які на цей раз мали документальне підтвердження, та з переконанням про чергову кризу в роботі депутатського корпусу. Адже подолати вето міського голови, обранці можуть у десятиденний термін 41 голосом, чого більшість немає. Водночас, немає відповіді і на запитання Віктора Анушкевичуса, для чого депутатам слухати звіт мера, коли вони вже висловили своє ставлення до його роботи.