Чотири роки тому турнір боксерів започаткувала Тисменицька районна Федерація боксу, яку очолює заслужений тренер України Ігор Іванишин. Серед організаторів – депутат Тисменицької районної ради Володимир Дутчак, директор ПП «Вотум» Роман Калин. Вони є товаришами і шанувальниками Петра Мицика, боксера, пам»яті якого присвячений турнір. За словами Віктора Анушкевичуса, міська влада зробить все можливе, аби 5 турнір в Івано-Франківську став масштабнішим та більш представницьким. За його словами «…такі змагання є доброю кузнею боксерських кадрів». У числі гостей турніру ім. Петра Мицика очікують відомих спортсменів та тренерів. До складу команди Івано-Франківська увійдуть 15 учасників. На думку організаторів спортивного дійства, Міжнародний турнір стане своєрідною підготовкою до чемпіонату України, який розпочнеться у Львові 2 травня.
Нагадаємо, що Петро Мицик народився у 1972 році, в с. Вікторів Калуського району. З 10 літнього віку займався боксом. Неодноразово перемагав на чемпіонатах області, України, СРСР. Трагічно загинув в автокатастрофі. У пам»яті своїх друзів назавжди залишиться сильним та вольовим спортсменом, «…який знаходив у собі мужність, аби боксувати навіть з поломаною рукою».