Сьогодні міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС привітав керівництво та колектив ВАТ “Харчосмакова фабрика” з 60-ти ювілеєм.
У своєму вітанні Віктор Андрюсович наголосив на тому, що становлення ВАТ “Харчосмакова фабрика” за ці роки пройшло шлях від невеликої фабрики до потужного, відомого далеко за межами міста, області виробника якісних, смачних , корисних виробів, які представлені в широкому асортименті на престижних виставках як вітчизняного, так і міжнародного рівня.
Привітала колектив підприємства і заступник міського голови Зінаїда ФЕДОРУК. Вона побажала колективу ВАТ “Харчосмакова фабрика” економічного розквіту, нових успіхів та звершень, багатолітньої успішної діяльності.