8 квітня в приміщенні Вищого професійного училища №21 відбувся III етап
«Сценічна драматургія» міського фестивалю для неповнолітніх «Я маю право». Перед учасниками поставлено завдання висвітлити зміст положення Конвенції ООН про права дитини «Кожна дитина має право на захист від насильства» методом форум-театру, що дає можливість неповнолітнім не лише усвідомити проблему і сформувати ставлення дитини до негативного явища, а й здобути навички пошуку шляхів для її вирішення з використанням власного досвіду та досвіду інших людей з підключенням можливостей власного емоційного інтелекту. В ході презентацій своїх постановок учасники демонстрували інтерактивне опитування незадіяних учасників команди щодо з’ясування рівня усвідомлення ними проблеми та її наслідків для конкретної людини; хто саме потерпає від пригнічення у змальованій ситуації, а хто свідомо чи ні стає пригноблювачем; пошук можливих шляхів покращення ситуації пропонують самі «глядачі» - учасники форум-театру.
Глядачі, спостерігаючи за подіями, що розгортаються на сцені, впізнаючи ситуацію, мали можливість оцінити поведінку людини з боку та висловити своє бачення зміни поведінки учасників подій, що призведуть до поліпшення ситуації в цілому.
Переможцем даного етапу стала команда
Івано-Франківського коледжу Львівського державного аграрного університету. Друге і третє місце розділили відповідно
Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу та Вищого професійного училища №21 м.Івано-Франківська, які також завоювали глядацькі симпатії.
![]() |