За даними Головного управління статистики в області підприємствами автомобільного транспорту області (юридичними та фізичними особами), які підлягають щомісячному спостереженню, за січень–березень п.р. перевезено 152,0 тис. т вантажів, що на 28,7% більше, ніж за відповідний період минулого року. Вантажооборот цих підприємств становить 54,8 млн.ткм. або на 27,0% більше.
За цей період послугами автомобільного транспорту міськради скористалися 10,9 млн. пасажирів, що на 41,2% більше, ніж за січень-березень 2007 року. З них послугами автомобільного транспорту підприємців-фізичних осіб скористались 9,4 млн. пасажирів, або 86,5% загальної кількості пасажирів.
Головне управління статистики в Івано-Франківській області