На базі Угорницької сільської ради відбувся виїзний семінар секретарів сільських рад Івано-Франківської міської ради. Обговорено питання про декларування доходів, отриманих у 2007 році, та проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування. За результатами надання методично-практичної допомоги виконкомам сільських рад підведено підсумки роботи з організаційно-кадрових питань. У роботі семінару взяв участь і виступив по питанню дотримання законодавства України про адміністративні правопорушення керуючий справами виконкому міської ради Андрій Лис. Сільський голова села Угорники Любов Атаманчук ознайомила учасників семінару з формами і методами роботи Угорницької сільської ради та інфраструктурою села.