Впроваджуючи визнану на міжнародному рівні систему управління якістю, яка відповідає вимогам норм ISO 9001-2000, у виконавчому комітеті міської ради відбувся семінар з питань планування та надання послуг, організований ТзОВ «Центр Підтримки Розвитку». Представники структурних підрозділів МВК напрацювали інструкції з планування, впровадження нових послуг та з внутрішньої комунікації між працівниками МВК, структурними підрозділами, громадськістю міста, що дозволить налагодити дієву співпрацю, досягнути порозуміння в стосунках між замовником послуг та виконавчим комітетом, який їх надає.