26-та чергова сесія міської ради не продовжила свою роботу. До початку пленарного засідання зареєструвалося близько 40-ка депутатів. Втім до обговорення і прийняття важливих питань для Івано-Франківська, що були в порядку денному, так і не приступили. Серед них – Програма дистанційного навчання студентів з особливими потребами, програма „Молодь Івано-Франківська на 2008-2010 роки”, призначення стипендій, розмір плати батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міста, а також призначення місцевого референдуму і про недовіру міському голові.
Незважаючи на кількаразове зауваження міського голови Віктора Анушкевичуса приступити до порядку денного, представники фракцій БЮТ та „Наша Україна” запропонували розглянути і обговорити питання щодо заборони Господарським судом трансляції документального фільму „За лаштунками влади”на ОТБ „Галичина” та про призначення нового директора ТРК „Вежа”. Близько години бютівці та нашоукраїнці намагались довести незаконність рішення Господарського суду. Пояснюючи тим, що в такий спосіб в Івано-Франківську чиниться тиск на ЗМІ. У відповідь Віктор Анушкевичус заявив, що найближчим часом до суду буде подано позив через поширення неправдивої інформації щодо нього. При цьому міський голова зауважив, що згоден на трансляцію фільму за умови надання йому аналогічного ефірного часу для коментарів.
Після цього Віктор Анушкевичус зачитав заяву колективу ТРК „Вежа”. В ній працівники телерадіокомпанії повідомляють, що не мають жодних заперечень щодо призначення в.о директора Олену Третяк. Наразі на підприємстві, стверджують журналісти, сприятлива робоча атмосфера. Заслухавши заяву, представники фракцій БЮТ та „Наша Україна ” почали виходити із сесійної зали. Відтак, продовження роботи 26-чергової сесії міської ради відбудеться 8 квітня.