26-28 березня 2008 року в м.Чернівці на семінарі за результатами впровадження стратегічних планів у містах України начальником відділу економічного аналізу та стратегічного планування управління економічного та інтеграційного розвитку Степаняк Любомирою Іванівною презентовано хід реалізації Стратегічного плану економічного розвитку міста Івано-Франківська на 2005-2010 роки, досягнення у 2007 році та перспективи розвитку міста у майбутньому.
Семінар організований проектом "Економічний розвиток міст" (USAID) спільно з Чернівецькою міською радою, Асоціацією міст України та громад в рамках роботи Секції з питань економічного розвитку територіальних громад.
У семінарі взяли участь директор проекту "ЕРМ" (USAID) Говард Окман, директор департаменту економічного росту (USAID) Сара Вайнз, представники міських рад з більш як 30 міст-партнерів проекту «Економічний розвиток міст», які сьогодні працюють над впровадженням стратегічних планів.
|
![]() |