В ході зустрічі було обговорено напрями подальшої співпраці між муніципалітетами нашого міста та французького міста Грасс. Також йшлось про започаткування ділових зв’язків з підприємствами у Франції. Посла Французької Республіки було інформовано про можливість здійснення інвестиційних проектів на території Хриплинського промвузла. Сторони домовились про обмін студентами і співпрацю в галузі туризму. Посол висловив згоду у візовій підтримці для організованих груп з нашого міста та про сприяння у встановленні співпраці між управліннями виконавчого комітету і економічним підрозділом Посольства Франції.