Тренінг проходив у рамках реалізації проекту "Розширення навчальних послуг та дорадчої допомоги АМУ". Темою заходу стало "Муніципальне діловодство".
Слухачами даного курсу дистанційного навчання стали працівники органів місцевого самоврядування - секретарі рад, спеціалісти загальних та організаційних відділів, юристи міських рад. Під час тренінгу лектором-консультантом були доведені основи муніципального діловодства, окреслені головні вимоги та стандарти, наведені найбільш розповсюджені зразки документообігу.
Була проведена ділова гра, темою якої стало правильне оформлення та повний хід муніципальних документів.
Довший час тренінг проходив у режимі запитань - відповідей, під час яких консультантом надавались практичні консультації тих чи інших аспектів муніципального діловодства.
На завершення тренінгу усім слухачам були вручені іменні сертифікати про успішне проходження курсу.