19.03.08 відбулася нарада у заступника міського голови Я. Яцишина з питань інвентаризації земельних ділянок в районі Хриплинської інвестиційно-промислової зони, на якій були присутні представники Хриплинської сільської ради, міського управління земельних ресурсів та ДП «Карпатське підприємство геодезії, картографії та кадастру». На нараді було вирішено найближчим часом завершити інвентаризацію земельних ділянок ХІПЗ та оформити результати в електронно-картографічній формі із доступною системою пошуку земельних ділянок за їх кодом та ім’ям власника, що в свою чергу дасть можливість підвищити привабливість ХІПЗ перед потенційними інвесторами, шляхом структурування наявної інформації про земельний потенціал інвестиційно-промислової зони.