Відділ субсидій виконкому міської ради має позитивну практику роботи із зверненнями громадян. Впродовж певного часу відділом звернень громадян виконкому міської ради вивчалася робота підрозділу в даному напрямку і прийнято рішення, щодо розповсюдження для практики роботи інших підрозділів.
У відділі субсидій всі звернення реєструються в журналі працівником, який згідно наказу відповідає за стан надходження звернень та контролює їх виконання.
У відділі обладнано стенди “До відома громадян”, де є графіки прийомів громадян керівництвом виконкому міської ради, начальником відділу субсидій, його заступником та інше. На видному місці розміщені Закон України “Про звернення громадян”, інші законодавчі акти. Систематично, кожен понеділок з 14 години проводиться особистий прийом громадян начальником відділу, а в четвер його заступником теж з 14 години. Усі звернення на особистому прийомі реєструються в журналі.
Якщо вирішити порушені в усному зверненні питання безпосередньо на особистому прийомі неможливо, звернення розглядається в тому ж порядку, що і письмово. Про результати громадянину повідомляється письмово. У випадку, коли питання потребує додаткового вивчення, заявник повідомляється додатково згідно зі ст. 20 Закону України “Про звернення громадян”.
У 2007 році до відділу субсидій надійшло 88 звернень від громадян міста. В тому числі : 15 звернень з виконкому міської ради, що на 10 менше, ніж в 2006 році, 2 звернення від депутатів міської ради, 7 звернень – з Головного управління праці та соціального захисту облдержадміністрації та ін.
На особистому прийомі у начальника відділу та його заступника побувало 53 мешканці. В основному люди зверталися з питань : роз’яснення по наданню житлових субсидій, оплати за комунальні послуги, приватизації житлових, підвальних та побутових приміщень. На всі дано заявникам відповіді у термін, визначений чинним законодавством. Тенденція до зменшення кількості звернень громадян є результатом добре налагодженої роботи працівниками відділу, їх постійне вдосконалення форм і методів з надання послуг оформлення субсидій мешканцям міста.
Так, рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 20.07.2005 року було створено “Єдине вікно видачі довідок житлово-комунальними організаціями населенню для призначення субсидій”. Метою створення “Єдиного вікна...” було полегшення збору довідок населенням міста Івано-Франківська для призначення субсидій. Адже до цього громадяни вимушені були відвідувати організації-надавачі послуг, які розміщені в різних районах міста, витрачаючи для проїзду лишні кошти та час. Після створення “Єдиного вікна...” навантаження відділу субсидій не зменшилося у зв’язку з тим, що відповідно до п. 13 “Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг...”, затвердженого постановою КМУ від 22.09.1997 року № 1050 із наступними змінами та доповненнями, процедура оформлення документів для призначення субсидій не змінилася.
У “Єдиному вікні...” задіяні представники з організацій – надавачів послуг :
- КП “Водоекотехпром”;
- Івано-Франківський РЕМ;
- ДМП “Теплокомуненерго”;
- УЕГГ
Мешканці, які звертаються з приводу отримання довідок отримують консультації по призначенню та наданню субсидій посадовими особами відділу субсидій. Безперебійна робота “Єдиного вікна...” забезпечується за рахунок працівників відділу субсидій. У зв’язку з прийняттям Закону України “Про соціальний захист дітей війни” від 18.11.2004 року № 2195 та у відповідності до ст. 110 Закону України “Про державний Бюджет України на 2006 рік” реєстрація таких пільг проводиться у “Єдиному вікні...”.
Відділ субсидій виконкому міської ради одним з перших розробив заходи з виконання Указу Президента України “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.