В п’ятницю 14 березня 2008 року в залі засідань виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради відбудеться чергове засідання міської тристоронньої соціально-економічної ради — постійно-діючого консультативно-дорадчого органу при міському голові, який утворюється з представників міської ради, об’єднань роботодавців та професійних спілок.
В ході засідання буде обговорено хід виконання угоди між Івано-Франківським виконавчим комітетом, організацією роботодавців та міською координаційною радою профспілок на 2007-2009рр. за підсумками 2007 року.
Детальнішу інформацію можна отримати у відділі промисловості та інвестиційного супроводу управління економічного та інтеграційного розвитку: т. 55-20-28, e - mail prom @mvk .if .ua .