Питання «Пооб»єктного розподілу бюджету розвитку та напрямків використання коштів цільового фонду соціально-економічного розвитку міста на 2008 рік» в порядку денному депутати поставили четвертим. Більш важливішим, на їхній погляд здалося питання «Про внесення змін до Статуту ТРК «Вежа» та призначення на посаду директора» і припинення повноважень окремих членів ТВК . Мотивуючи свою поведінку гаслом «Це вкрай необхідно громаді міста», до бюджету розвитку депутати приступили лише після 18 год. Бюджет розвитку, який складає понад 100 млн грн., обговорювали близько двох годин. Утім, сам документ вивчали з лютого. «За» його прийняття підняли руку 35 депутатів і лише двоє утримались.
Таким чином освіта, охорона здоров»я , культура міста отримали кошти для розвитку. Водночас, стало можливим фінансування Програм, розроблених УЖКГ. Серед них Програма реконструкції аварійних будинків та квартир, програми «Дахи», «Ліфти», «Програма ремонту сходових кліток, фасадів, балконів багатоквартирних будинків» та інші важливі проекти, на реалізацію яких справді чекають іванофранківці.