„Мер працює, решта - саботує”, „Анушкевичус – наш мер” – з такими гаслами біля стін міської ради зібралися мешканці Івано- Франіквська та представники громадських організацій. Більше сотні людей вийшли на мітинг, аби підтримати міського голову - Віктора Анушкевичуса. Мітингувальники вимагають у лідерів фракцій „БЮТ” та „Наша Україна” в міській раді не блокувати роботу сесії, не перслідувати власні інтереси та не перешкоджати роботі міського голови Віктора Анушкевичуса. Голова територіального Комітету мр-ну Пасічна Юрій Фейчук каже, що своєю бездіяльністю депутати міської ради шкодять насамперед мешканяцям Івано-Франківська. Адже прийняття бюджету розвитку є вкрай важливим питанням для обласного центру.
Підтримує Віктора Анушкевичуса і спортивна громадськість міста. ЇЇ представники кажуть, що Віктор Анушкевичус бере активну участь в розвитку спорту в Івано-Франківську. Адже з його ініціативи проводяться реконструкції спортивних залів в школах міста, будуються нові спортивні майданчики.
Усі мітингувальники стверджують, якщо депутати міської ради не розпочнуть роботу в сесійній залі, вони надалі будуть проводити мітинги під міськвиконкомом, а також будуть писати звернення до лідерів фракцій „БЮТ” та „Наша Україна” у Верховній Раді, аби поінформувати їх про роботу представників цих політичних сил в регіонах.
Втім, мешканці міста та представники громадських організацій сподіаються, що депутати міської ради та міський голова Віктор Анушкевичус все-таки знайдуть компромісне рішення щодо їхньої спільної роботи і перевиборів таки не буде. В іншому випадку, кажуть мітингувальники, вони одностайно підтримають Віктора Анушкевичуса.