3 жовтня 2006 року у Києві заступником міського голови Зінаїдою Іванівною Федорук презентовано представникам міст України економічний потенціал міста Івано-Франківська та результати реалізації Стратегічного плану економічного розвитку міста на семінарі "Розробка маркетингового плану та промоція міста", який проходив під егідою проекту "Економічний розвиток міст" (USAID).
Семінар був присвячений результатам впровадження стратегічних планів у містах першої та другої хвилі проекту "Економічний розвиток міст".