2 жовтня було проведено засідання Робочої групи з підготовки проекту Програми економічного і соціально розвитку міста на 2007-2009 роки.
В понеділок також відбулось перше засідання Робочої групи з питань розробки концепції енергозбереження та ефективного регулювання енергії у м. Івано-Франківську . До складу Робочої групи увійшли спеціалісти управлінь міського виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, члени постійних депутатських комісій, місцеві наукові діячі та інші зацікавлені члени громади. Документ про концепцію енергозбереження буде складатись з двох розділів: енергозбереження у тепло-, водо- та електропостачанні; енергозбереження у міському господарстві; енергозбереження в освітніх та медичних закладах; енергозбереження на промислових підприємствах.
Результатами впровадження проекту буде наступне :
- Громада братиме активну участь у роботі, і таким чином громада зміцниться .
- Місцеві мешканці будуть обізнані із заходами та технологіями енергозбереження .
- Комунальні підприємства міста і ЖЕКи змінять підхід до здійснення заходів з енергозбереження .
- Будуть розроблені конкретні кроки з енергозбереження. Будуть розраховані та забезпечені фінансові механізми їх виконання.
- До впровадження проектів з енергозбереження у Івано-Франківську можна буде залучити національних та іноземних інвесторів, а також проекти міжнародної технічної підтримки.
Будуть визначені та включені у Муніципальну концепцію енергозбереження конкретні показники енергозбереження, економії води та електроенергії, а також шляхи їх досягнення. Ці показники будуть розраховані на 5 років з подальшим оновленням.