Перед початком роботи XIV Міжнародної торгівельної Свідницької ярмарки відбувся круглий стіл за участю президента міста п. Войцеха Мурзака, відомих економістів Польщі та інших країн з питань людських ресурсів при залученні інвестицій. В круглому столі приймала участь і Івано-Франківська делегація.
Наша делегація мала зустріч з представниками Свідницької торгово-промисловою палати, в якій також взяли участь представники фірм харчової, легкої, хімічної та деревообробної галузей.
В ході зустрічі було досягнуто домовленість про приїзд в листопаді місяці делегації бізнесменів м.Свідниці для зустрічі з бізнесменами м. Івано-Франківська.
Склад делегації: заступник міського голови з економічних питань Зінаїда ФЕДОРУК, начальник управління зовнішніх зв’язків і туризму Богдан Білик та головний спеціаліст відділу промисловості управління соціально-економічного розвитку міста Оксана Левицька.