З 22 по 24 вересня у місті Свідниця (Польща) перебувала офіційна делегація Івано-Франківська, де тривала XIV Міжнародна торгівельна Свідницька ярмарка, де взяли участь близько 10 країнами світу. Виставка була присвячена економічному розвитку міст партнерів Свідниці.
Місто Івано-Франківськ представляли вісім промислових підприємств харчової галузі.
Під час роботи ярмарки, учасники Івано-Франківської делегації провели переговори з мером Свідниці Войцехом Мурзаком, в ході яких обговорено питання культурної, економічної, та туристичної співпраці. Делегація ознайомилася з формами та методами діяльності виконавчої структури м. Свідниця. Відбулася коротка презентація можливостей двох міст Івано-Франківська і Свідниці (Івано-Франківськ презентувала заступник міського голови Зінаїда Федорук).
Делегація відвідала м. Вроцлав, де ознайомилася з туристичними можливостями міста, побувала у знаменитому музеї – Панорама битви польських повстанців з російською царською армією в ХІХст.
Склад делегації: заступник міського голови з економічних питань Зінаїда ФЕДОРУК, начальник управління зовнішніх зв’язків і туризму Богдан Білик та головний спеціаліст відділу промисловості управління соціально-економічного розвитку міста Оксана Левицька.