В управлінні торгівлі виконавчого комітету міської ради 22.01.2008 р. відбулась нарада з питання ліквідації стихійної торгівлі в місті за участю начальника управління торгівлі І. Витриховського.
На нараду були запрошені: заступник начальника управління торгівлі І.Ляхович, завідуючий відділом з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та організаційної роботи - Б. Маланюк, заступник начальника міського відділу УМВС України в області - А.Прусак, начальник ГФ з ОГП “Штаб” – П.Павлюк, начальник ГПОП №5 - М.Явний, начальник ГПОП №6 -Б.Лазарович, начальник ГПОП №14 с. Крихівці –С.Куніцький.
За результатами наради вирішено:
- для забезпечення ліквідації незаконної торгівлі та припинення роботи спортивних розважальних автоматів в місті начальнику міського відділу УМВС України в області п. В. Фелику щоденно направляти 2-х працівників та начальнику ГФзОГП “Штаб” п. П. Павлюку направляти 4-х працівників для участі рейдах з обов”язковою їх реєстрацією в управлінні торгівлі.
- працівникам міського відділу УМВС України в області та ГФзОГП “Штаб” щоденно проводити ліквідацію незаконної торгівлі, в першу чергу, на Вічевому майдані та на пл. Ринок, припинити функціонування та провести демонтаж спортивних розважальних автоматів на пл. Ринок, вул. Незалежності, 5 та на вул. Привокзальній і до 24.01.2008 р. подати інформацію щодо проведеної роботи.
- начальнику відділу з питань правоохоронних органів, оборонної та організаційної роботи п. Б. Маланюку та заступнику начальника управління торгівлі І.Ляховичу проводити контроль за ліквідацією стихійної торгівлі в місті.