ТРЕНІНГ В РАМКАХ ПРОЕКТУ „РАЗОМ БІЛЬШЕ НІЖ ОБМІН”
14-16 березня 2008 року, м. Львів. В рамках проекту „РАЗОМ” більше ніж обмін” відбудеться тренінг для вчителів шкіл, які до сьогодні ще не мали закордонну школу-партнера і не мають досвіду такої співпраці. Тренінг фінансується Фундацією „Освіта для демократії” в рамках програми РІТА.
Метою цього тренінгу є ознайомлення вчителів з технологією написання проектів шкільних обмінів та пошуку шкіл-партнерів за кордоном.
Проект „РАЗОМ” більше ніж обмін” є безпосереднім продовженням програми „РАЗОМ”, яка вже другий рік поспіль об’єднує польські та українські школи шляхом молодіжних обмінів. Під час реалізації ініціативи „РАЗОМ” партнерів українським школам підшукували організатори програми. А тренінг надасть можливість вчителям самостійно шукати партнерів за кордоном і реалізовувати з ними молодіжні обміни та шукати інші цікаві форми співпраці.
Зверніть увагу, що в цьому тренінгу можуть брати участь тільки школи, які ще не мають партнера за кордоном.
Заповнені анкети надсилайте, будь ласка, до 15 лютого 2008 року на електронну адресу:
[email protected] або факсом +48 22 626 16 10
Додаткова інформація у контактах.
КОНТАКТИ |
Джерело інформації: Інформаційний електронний бюлетень "ГУРТ"