ПОНЕДІЛОК |
ВІВТОРОК |
СЕРЕДА |
ЧЕТВЕР |
П’ЯТНИЦЯ |
10.00 - нарада з заступниками у міського голови (В. Анушкевичус) 11.15 – нарада з керівниками підлеглих структур (А.Лис) 12.00 – засідання виконкому міської ради: 1. Про списання проектно-кошторисної документації і інших витрат на спорудження об’єктів. 2. Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення «Про доплату до пенсій або державної соціальної допомоги, призначеної замість пенсії дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства». 3. Про організацію прийому громадян керівництвом викон-кому міської ради в 2008 році. 14.00 – прийом з особистих питань (О. Дерев’янко, А.Лис) 16.00 – прийом представників громадських організацій (В. Анушкевичус) 16.00 – сесія Хриплинської сільської ради (В. Бойчук) 18.00 – сесія Вовчинецької сільської ради (А. Лис) |
8.00 – оперативна нарада (В.Анушкевичус) 1. Про інвентаризацію гуртожитського фонду міста. 2. Про стан утримання дренажних систем та дощових колекторів. 3. Про стан зовнішнього освітлення міста в зимовий період. 09.30-нарада з питань житлового господарства (О.Дерев’янко) 10.00 – засідання оргкомітету з проведення акції вшанування лідерів економічного прогресу «Тріумф-2007» (Я. Яцишин) 12.00 – святкове віче з нагоди відзначення 89-ої річниці Соборності України (В. Анушкевичус, В. Бойчук) 14.00 - прийом громадян з особистих питань (З. Фітель) 15.00 – сесія Угорницької сільської ради (Я. Яцишин) 15.00 – засідання виконкому Хриплинської сільської ради. 17.00 – сесія Микитинецької сільської ради (З. Фітель) Відрядження в Міністерство фінансів України для внесення пропозицій щодо вдосконалення формульного розрахунку фінансування галузі «Культура» (З. Федорук) |
10.00-Нарада з питання забез-печення населення послугами водопостачання (В.Дерев’янко) 10.00 – нарада по гаражному кооперативу «Сателіт» (З. Фітель) 13.00 – нарада з керівниками підлеглих структур (З. Федорук) 14.00 – зустріч з головою правління ВАТ «Ласощі» (Я. Яцишин) 14.00 – нарада по розробці інформаційних карток адміні-стративних послуг (А. Лис) 15.00-нарада з питань роботи комунальних підприємств (О.Де-рев’янко) 15.00 – університет музичної культури. Тема: «Коляда на Прикарпатті» (З. Федорук) 16.30 – засідання комісії з питань будівництва, архітектури, земель-них відносин (В. Бойчук) |
09.00- нарада з питань реформування житлово-комунального господарства (О.Дерев’янко 10.00 – нарада з керівниками підлеглих структур (З. Фітель) 11.00- нарада з керівниками комунальних підприємств і організацій (О.Дерев’янко) 14.00 – круглий стіл «Соціальне планування в громаді м. Івано-Франківська: досвід та перспективи» (З. Федорук) 14.00 – нарада по розробці інформаційних карток адміні-стративних послуг (А. Лис) 14.00 – нарада з питань ліквідації стихійної торгівлі (Я. Яцишин) 14.00- засідання комісії з безпеки дорожнього руху (О.Дерев’янко) 14.00- засідання адміністративної комісії (А,Лис) 15.00 – спільне засідання виконкому та сесії Крихівець-кої сільської ради (З. Федорук) 16.00 – засідання міської ради батьківського самоврядування (З. Федорук) 17.00 – прем’єра комедійно-сатиричної драми «Маланка - чесна ґаздиня» (З. Федорук) |
8.00-об’їзд території міста (О.Дерев’янко) 10.00 – об’їзд установ охорони здоров’я (З. Федорук) 10.00- нарада з санітарної очистки та благоустрою території міста (О.Дерев’ян-ко) 10.00 – нарада з керівниками підлеглих структур (Я. Яцишин) 10.00 – об’їзд по спірних питаннях (З. Фітель) 11.00 – «Кубок Карпат» з волейболу серед дівчат до 100-річчя з дня народження С. Бандери (25 – 27.01.08р.) (З. Федорук) 15.00- нарада з питання фінансового забезпечення комунальних підприємств, стан розрахунків за комунальні послуги та аналіз розрахунків за енергоносії (О.Дерев’янко) 16.00 - прийом з виробничих питань (О.Дерев’янко) 17.00 – Розколяда (З. Федорук) |
26 січня 2008 року о 15.00 годині в ЦНД ювілейний вечір з нагоди відзначення 50-ти річчя творчої діяльності заслуженого працівника культури України Богдана Юрківа (Віктор Анушкевичус, Зінаїда Федорук).
26 січня 2008 року о 17 годині в приміщенні ЦНД відбудеться вечір «Колядує родина» (Зінаїда Федорук).
26-27 січня 2008 року о 11 годині в приміщенні КП «Муніципального фізкультурно-оздоровчого центру» відбудеться спартакіада серед громадських молодіжних організацій, присвячена річниці бою під Крутами (Зінаїда Федорук).
27 січня 2008 року о 15 годині в ЦНД відбудуться фестини духовної музики «Від Різдва до Великодня». Виступ хору церкви Пресвятого Серця Христового монастиря с. Василіянок та муніципальної капели бандуристів ЦНД (Зінаїда Федорук)
27 січня 2008 року о 16 годині в приміщенні НД с. Хриплин відбудеться лекція-концерт, присвячена 90 річниці бою під Крутами (Зінаїда Федорук)