З 11 по 13 січня 2008 року у місті Донецьку проходив Відкритий фестиваль аматорських вертепів. Від м.Івано-Франківська у зазначеному заході взяла участь народна аматорська чоловіча хорова капела «Червона калина» Центрального Народного дому (художній керівник та диригент - заслужений артист України Володимир Зварун).
Вертепне дійство нашого колективу дуже полюбилося глядачам Донеччини, про що свідчать численні виступи, зокрема, капела дарувала своє мистецтво глядачам та учасникам фестивалю під час урочистого відкриття заходу, заключного дійства, двічі виступала в греко-католицькій церкві, в українській гімназії №3 та ЗОШ №12 м.Донецька.