На запровадження системи управління якістю, яка відповідає вимогам норм ДСТУ ISO 9001-2001. у виконавчому комітеті створена робоча група, члени якої 15-16.01.08р. взяли участь у семінарі за участю представників міжнародної організації «Молода демократія» .
Учасники семінару обговорювали питання обслуговування замовників адміністративних послуг, якими є мешканці міста, що звертаються до виконавчого комітету. Члени робочої групи з впровадження системи управління якістю визначили основні принципи, які максимально зорієнтовані на замовника послуг, завдання та етапи запровадження електронного обслуговування звернень громадян, розробили інформаційні картки послуг та інструкцію обслуговування замовника.