У вівторок 15 грудня на апаратній нараді у міського голови заслухано інформацію "Про підготовку до роботи Центру звернень громадян". Присутніх інформував начальник відділу звернень громадян міськвиконкому І.Яблонський. Відначалося, що певна робота з цього питання проводиться. Зокрема, прийнято рішення міськвиконкому "Про створення звернень громадян", яким зобов'язано керівників підприємств в п'ятиденний термін подати керуючому справами міськвиконкому А.Лису кандидатури працівників,Ю які консультуватимуть мешканців міста. Затверджено Положення та Регламент Центру. Нині пропрацьовуються інформаційні картки з надання послуг, завершується виготовлення проекту щодо реконструкції І та ІІ поверхів приміщення Центру та інше.
Своїми баченнями щодо функціонування Центру поділився міський голова В.Анушкевичус та керуючий справами А.Лис. Керівникам відділів і управлінь дано відповідні доручення щодо організації створення Центру звернень громадян.