Міська влада презентувала сьогодні книгу, що розповідає про архітектурно-культурну спадщину Івано-Франківська. Туристичний путівник має назву "Архітектурно-містецька спадщина Івано-Франківська" і має на меті ще більше покращити презентаційну літературу про місто.
"Архітектурно-містецьку спадщину Івано-Франківська" видано у рамках проекту "Відновлення культурної спадщини Івано-Франківська" відділом туризму управлінням зовнішніх зв’язків і туризму виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та Громадським центром "Ділові ініціативи" та повністю профінансовано за кошти міського бюджету.