21-24 вересня офіційна делегація Івано-Франківська, яку очолив керуючий справами виконавчого комітету А.Лис, взяла участь у відзначенні Дня міста Серпухова (Росія, Московська обл.), з яким в нашого міста налагоджені давні дружні зв’язки.
В ході святкування представники нашого міста відвідали виставку-ярмарок товарів білоруських виробників, взяли участь у “круглому столі” з питань налагодження співпраці між білоруськими виробниками та підприємцями м.Серпухова, ознайомились з культурними та історичними пам’ятками, благоустроєм мікрорайону міста “Івановські дворики”, діяльністю міської влади.
На прийомі у міського голови Серпухова п.Жданова обговорено подальші шляхи співпраці між нашими містами.