Майже три години тривала зустріч міського голови Віктора АНУШКЕВИЧУСА з іванофранківськими освітянами.
В ході зустрічі вони мали змогу обговорити перспективи розвитку освіти в Івано-Франківську. Вчителі висловили велику подяку за систематичне та вчасне фінансування їхньої галузі та запевнили, що не пам’ятають коли востаннє їх так добре фінансували.
Розповіли вчителі і про свої професійні досягнення. Раділи, що кілька іванофранківських школярів стали стипендіатами президентських стипендій.