Сьогодні, 17.12.2007р. в приміщенні актового залу ВАТ «Пресмаш» відбулося розширене засідання Ради з питань розвитку Хриплинської інвестиційно-промислової зони. В засіданні прийняли участь: керівники та спеціалісти профільних управлінь виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, представник обласної державної екологічної інспекції, керівники підприємств, розташованих на території ХІПЗ, представники громадських організацій.
Основними питаннями, що обговорювались на зустрічі було створення та забезпечення функціонування місцевої пожежної команди для обслуговування території ХІПЗ, відновлення і будівництво нової інженерної інфраструктури та доріг, а також важливість співпраці підприємств з міською владою з метою розвитку інвестиційно-промислової зони.