13 грудня 2007 р. за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів п. З. Федорук відбулася нарада керівників управлінь і відділів виконкому з представниками керівництва ТзОВ «Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед», яке здійснює будівництво заводу електронних виробів в зоні Хриплинського промвузла, з питань виконання будівельних робіт щодо підведення інженерних комунікацій до виробничих приміщень заводу "Тайко електронікс".
Заслухавши та обговоривши інформацію про здійснену роботу з прокладання газопроводу і мереж енергопостачання до ділянки будівництва, а в подальшому також безпосередньо до виробничих корпусів «Тайко Електронікс», учасники наради зазначили необхідність продовження терміну оренди земельної ділянки будівництва, а також виділення коштів на розвиток інфраструктури приміського села Микитинці, на території якого розташоване підприємство.