Спілка Християнського Відродження за сприянням Виконавчого комітету міської Ради перед святом Святого Миколая організувала збір пожертви для будинку-інтеранту престарілих та інвалідів . 17 грудня з 10-00 до 15-00 в приміщенні «Просвіти» на вул. Грушевського,18 буде проводитись збір одягу, солодощів, фруктів, релігійної літератури та коштів для одиноких, покинутих і хворих мешканців міста. Допомога буде передана 18 грудня тим, хто найбільше її потребує.